Metin Feyzioğlu
Basından

'BÖYLE BİR ÇALIŞMAYI DAHA ÖNCE GÖRMEDİNİZ'

TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Yargı Reformu ile ilgili hazırlıkların tümünde başından sonuna kadar yer aldıklarını hatırlatarak bu reformu çok önemsediklerini söyledi.

10.25.2019Kaynak: Türkiye'de Yeni ÇağDetaylı bilgi

"GÜZEL CEVABI SAHADA VERDİK"

ürkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Barış Pınarı Harekâtı'na ilişkin, "En güzel cevabı sahada verdik. Bizim umutsuzlar, bizim her şeye kötü bakanlar yine ikna olmazlar" dedi.

10.21.2019Kaynak: Diriliş PostasıDetaylı bilgi

TBB HUKUK MÜZESİ AÇILDI

Kutadgu Bilig'in yazılışının 950'nci, Türkiye Barolar Birliği'nin (TBB) kuruluşunun 50'nci yıl dönümü nedeniyle "950. Yılında Kutadgu Bilig ve Adalet" konulu bir toplc gerçekleştirildi.

10.19.2019Kaynak: BurdurDetaylı bilgi

ADANA MUTABAKATI SURİYE'YLE TEYİT EDİLMELİ

Mutabakatı 'Askeri gücümüzde ortaya koyduğumuz haklılığımızı diplomasiyle herkese kabul ettirdik' şeklinde değerlendiren Feyzioğlu, 'Türkiye ve Suriye, Suriye'nin toprak bütünlüğünü birlikte sağlamalı' ifadelerini kullandı.

10.19.2019Kaynak: AydınlıkDetaylı bilgi

AMERİKA TÜRKİYE'Yİ GÖZDEN ÇIKARAMAZ

TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ağrı'ya gitti.

10.16.2019Kaynak: TürkgünDetaylı bilgi

TBB'DEN NAHÇIVAN ADIMI

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, "Azerbaycan'ın kutsal vatan toprağının önemli bir kısmı işgal altındadır. Dünya bu işgale maalesef sırtını dönmüş, sessiz kalmıştır. Türkiye'nin de, Azerbaycan'ın da en önemli hedefi kutsal vatan toprağını işgalden ve zulümden kurtarmak olmalıdır. Buna işaret etmek için Nahçıvan'da iki barolar birliği yönetim kurulu ortak toplantıyı inşallah gerçekleştireceğiz" dedi.

10.16.2019Kaynak: BurdurDetaylı bilgi

GÜCÜMÜZÜ 'MÜTTEFİKLERİN' BİZİ YÜZÜSTÜ BIRAKMASINDAN ALIYORUZ

TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Ağrı'da ABD'nin Türkiye'ye yönelik yaptırımlarını değerlendirdi.

10.16.2019Kaynak: AydınlıkDetaylı bilgi

FEYZİOĞLU ATEŞ HATTINDA

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Barış Pınarı Harekatı'nın 4. gününde yakınına beş havan mermisi düşen sınırın sıfır noktasındaki otele gitti.

10.15.2019Kaynak: Zümrüt RizeDetaylı bilgi

TBB BAŞKANI FEYZİOĞLU ATEŞ HATTINDA

Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Barış Pınarı Harekatı'nın 4. gününde yakınına beş havan mermisi düşen sınırın sıfır noktasındaki otele gitti.

10.15.2019Kaynak: BurdurDetaylı bilgi

İŞGALCİ TERÖRİSTLER ŞU ANDA TÜRKİYE'DE BEBEKLERİ ÖLDÜRMEKTEDİR

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, "Suriye'yi işgal eden PKK'dır ve bu işgalci teröristler şu anda Türkiye'de bebekleri öldürmektedir. Alçaktır, korkaktır, haindir ve bildiğin terör örgütüdür." dedi.

10.15.2019Kaynak: ŞanlıurfaDetaylı bilgi
Son Tweetler
Facebook
Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla ve asla yorulmazlar.
Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini yitirmeye mahkumdurlar.