Metin Feyzioğlu
Basından

TBB BAŞKANI NDAN 'BRUNSON' AÇIKLAMASI

TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu rahip Brunson davasıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Ben mahkeme karannı tartışmıyorum. Birisi 'Esir aldın', diğeri 'Asla vermem' dedi.

10.18.2018Kaynak: AydınlıkDetaylı bilgi

Tartışmalı yargı kararlan güven azaltıyor

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Roma'da yapılacak toplantı için giderken havaalanında karşılaştık. Avukat Ömer Kavilli'nin tutuklanmasından duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

10.9.2018Kaynak: SözcüDetaylı bilgi

Feyzioğlu makam odasını 'Tontik'e açtı

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, yaz tatilinde sokakta bulduğu ve "Tontik" adını verdiği köpeğe makam odasının kapılarını açtı.

10.5.2018Kaynak: 24 SaatDetaylı bilgi

Feyzioğlu'ndan affın kapsamının genişleyebileceği uyarısı

TBB Başkanı Feyzioğlu, MHP'nin TBMM'ye sunduğu af teklifinin kapsamının genişleyebileceği uyarısında bulunarak, "Adam öldürenler, tecavüzcüler, belki uyuşturucu imal edenler, Türkiye'ye sokanlar da kapsam içine girebilir." dedi.

10.4.2018Kaynak: Yeni BirlikDetaylı bilgi

FEYZİOĞLU'NDAN AFFIN KAPSAMININ GENİŞLEYEBİLECEĞİ UYARISI

TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, MHP'nin TBMM'ye sunduğu af teklifini değerlendirdi.

10.4.2018Kaynak: Haberde DengeDetaylı bilgi

50 BİN TORBACI DIŞARI ÇIKACAK

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, MHP'nin af teklifine ilişkin "Kapsama giren suçların içinde, uyuşturucu satıcılığı ve mafya tıpı silahlı örgüt kuruculuğu ve üyeliği de var. Af kanunu kabul edilirse bu torbacıların tamamına yakını dışarı çıkacak. Bu sayı 50 bin" dedi.

10.3.2018Kaynak: MilliyetDetaylı bilgi

50 BİN TORBACI ÇIKACAK

MHP'nin af teklifi AK Partili hukukçular tarafından incelenirken, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, "Okul önlerinde çocuklara uyuşturucu satanlar dışarı çıkar" dedi.

10.3.2018Kaynak: HürriyetDetaylı bilgi

Feyzioğlu'ndan "af teklifi" açıklaması

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, MHP'nin af teklifine ilişkin, "Kapsama giren suçların içinde, uyuşturucu satıcılığı ve mafya tipi silahlı örgüt kuruculuğu ve üyeliği de var." değerlendirmesinde bulundu.

10.3.2018Kaynak: Başkent GazetesiDetaylı bilgi

AF KANUNU PKK'YA YARAR

MHP'nin af teklifinin kabul edilmesi durumunda 50 bin torbacının dışarı çıkacağını belirten Feyzioğlu, bunların sattığı uyuşturucunun gelirinin PKK'ya aktığını söyledi.

10.3.2018Kaynak: AydınlıkDetaylı bilgi

50 bin torbacı dışarı çıkacak

Metin Feyzioğlu, "Okul önlerinde, sokaklarda çocuklarımıza uyuşturucu satan, 'şeker' diye zehir veren torbacıların aldığı ortalama ceza 5 yıldır. Af kanunu kabul edilirse bu torbacıların tamamına yakını dışarı çıkacak. Bu sayı 50 bin" dedi.

10.3.2018Kaynak: 24 SaatDetaylı bilgi
Son Tweetler
Facebook
Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla ve asla yorulmazlar.
Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini yitirmeye mahkumdurlar.