Metin Feyzioğlu
Basından

CEREN OZDEMİR'İN ARDINDAN

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu "Kadın birçok süreçte yalnız kalıyor. Kabul edelim, erkek egemen sistem kadını zorluyor ve ne yazık ki caydırmaya çalışıyor" dedi.

12.6.2019Kaynak: HürriyetDetaylı bilgi

FEYZİOĞLU'NDAN ARABULUCULUK UYARISI

TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu arabuluculuğun, tahkimin gelişmesi, alternatif çözüm yöntemlerinin yerleşmesi konusunda mutabık olduklarını belirtti ve "Bir yerde sorun ve aksama varsa bunu da konuşmalıyız" dedi.

12.6.2019Kaynak: AydınlıkDetaylı bilgi

HATAY ÜZERİNDE BÜYÜK SENARYOLAR VAR

Türkiye'nin Libya anlaşmasıyla büyük bir iş yaptığını söyleyen Feyzioğlu, darbe girişiminden terör koridoruna pek çok saldırının püskürtüldüğüne dikkat çekti.

12.4.2019Kaynak: AydınlıkDetaylı bilgi

"CEZA MUHAKEMESİNDE İSTİNAF VE TEMYİZ" SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

Erzincan Barosu'nun ev sahipliğinde Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fahri Gökçen Taner'in sunumuyla "Ceza Muhakemesinde İstinaf ve Temyiz" konulu meslek içi eğitim semineri yoğun katılım ile gerçekleşti.

11.28.2019Kaynak: DoğuDetaylı bilgi

FEYZİOĞLU'NDAN, SURİYE'DE KUKLA BİR PKK DEVLETİNE KARŞI ÇÖZÜM ÖNERİSİ

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Suriye'de kukla bir PKK devleti kurulmasına karşı somut bir çözüm önerisi getirdi.

11.27.2019Kaynak: SiirtDetaylı bilgi

FEYZİOĞLU: SURİYE BAROLAR BİRLİĞİ İLE ÇALIŞABİLİRİZ

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Suriye'de kukla bir PKK devleti kurulmasına karşı somut bir çözüm önerisi getirdi.

11.25.2019Kaynak: AnayurtDetaylı bilgi

ŞAM'LA ANLAŞIRSAK SURİYE TAMAMEN GÜVENLİ OLUR

TÜRKİYE Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, katıldığı bir televizyon programında Suriye ile anlaşılması durumunda bir güvenli bölgeye ihtiyaç olmayacağını ve Suriye'nin tamamen güvenli hale geleceğini söyledi.

11.25.2019Kaynak: AydınlıkDetaylı bilgi

AZERBAYCAN VE TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ'NDEN ABD'YE KARŞI KAMPANYA

Azerbaycan Barolar Birliği, Türkiye Barolar Birliği ve Hukuki Analiz ve Araştırma Derneği Birliği'nin, "Hayali Soykırım ve Uluslararası Hukuk İhlallerine Hayır" sloganıyla bir kampanya başlattığı ortaya çıktı.

11.8.2019Kaynak: Yeni AdanaDetaylı bilgi

'VİCDANSIZLIĞI AFFEDEMEM'

TÜRKİYE Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak hakkında verilen tahliye kararıyla ilgili, "Taraflı davrandılar, insanlara karşı acımasız davrandılar. İnsan olarak benim onları affetmem mümkün değil. Vicdansızlığı affedemem. Şu anda süreç devam ediyor. Adil yargılamayı desteklemek FETÖ ile mücadelenin omurgasıdır" dedi.

11.8.2019Kaynak: AydınlıkDetaylı bilgi

FEYZİOĞLU: BİNDİRİRİZ UÇAĞA GÖNDERİRİZ

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, yakalanan DEAŞ terör örgütü mensuplarının kendi vatandaşı olduklan ülkelere gönderilmesi konusunda İçişleri Bakanının yetkisi olduğunu belirterek, "İçişleri Bakaranın söylediği gibi bindiririz uçağa Almanya'ya, nerenin vatandaşıysa oraya bırakırız. Bizim vatandaşımız değil bunlar" dedi.

11.6.2019Kaynak: AydınlıkDetaylı bilgi
Son Tweetler
Facebook
Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla ve asla yorulmazlar.
Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini yitirmeye mahkumdurlar.