Metin Feyzioğlu
Haber Arşivi

VAZGEÇMEZSEN OY YOK DEYİN

Gündüzler Mahallesini ziyaret eden Metin Feyzioğlu, "Tüm siyasi partilere bir ültimatom verin buradan. Buraya yapılacak termik santralden vazgeçtik demeyene oy yok. Siz bizden oy alamazsınız deyin" diye konuştu.

21.04.2018 Kaynak: Eskişehir'in Sesi Son Haber Detaylı bilgi

FEYZİOĞLU:VATANINI SEVEN İZİ VERMEZ

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, termik santralin yapılacağı alan içerisinde kalan Gündüzler Mahallesi'ni daha sonra da şeker fabrikasını ziyaret etti.

21.04.2018 Kaynak: Eskişehir Yenigün Detaylı bilgi

Cumhurbaşkanlığına talip olunmaz

TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioglu, Muş Barosu hizmet binasının açılışına katıldı.

20.04.2018 Kaynak: Türkiye'de Yeni Çağ Detaylı bilgi

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu: "Zor süreçlerin çıkış yolu ortak akılla bulunur"

Suriye'de yaşanan gelişmeleri değerlendiren Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Türkiye'nin zor bir süreç içinde olduğunu söyleyerek, "Zor süreçlerin çıkış yolu ortak akılla bulunur" dedi.

18.04.2018 Kaynak: Önder Detaylı bilgi

TBB BAŞKANI FEYZİOGLU, ENDİŞELİYİZ

Edremit'te açıklamalarda bulunan TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, 'Irak'ın nükleer silah tesisleri var' iddiasıyla vurulduğunu, ardından ise iddiaların gerçek olmadığını hatırlattı. Suriye'nin de aynı iddialar ile vurulması nedeniyle endişeli olduklarını söyleyen Feyzioğlu, "Bugün yine Suriye'de kimyasal silah kullanıldığı iddiası var. Ancak Almanya bunu ret ediyor. İngiltere, 'Tereddütlüyüm bundan' diyor. Dolayısıyla, ispatlanmadan bunun tehlikeli bir girişim olduğunu düşünüyoruz" dedi.

17.04.2018 Kaynak: Balıkesir Memleket Detaylı bilgi

FEYZİOĞLU: GENÇLER BAŞARACAK,TÜRKİYE BAŞARACAK

Feyzioğlu: Gençler başaracak, Türkiye başaracak

16.04.2018 Kaynak: Denge Detaylı bilgi

TBB BAŞKANI FEYZİOĞLU: ŞEKER FABRİKALARINA KIYMAYINIZ

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Metin Feyzioğlu, "Şeker Fabrikalarının Kapanması iîe Doğacak Emek Sorunları" konulu toplantının açılışında konuştu.

16.04.2018 Kaynak: Denge Detaylı bilgi

IRAK TECRÜBESİ NEDENİYLE ENDİŞELİYİZ

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioglu, ABD, İngiltere ve Fransa'nın Suriye'ye düzenlediği saldırıyla ilgili olarak, 'Irak'ın nükleer silah tesisleri var' iddiasıyla vurulduğunu, ardından ise iddiaların gerçek olmadığını hatırlattı.

15.04.2018 Kaynak: Haber Ekspres Detaylı bilgi

'Irak tecrübesi nedeniyle endişeliyiz'

TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, ABD, İngiltere ve Fransa'nın Suriye'ye yönelik hava harekâtıyla ilgili endişeli olduklarını belirtti.

15.04.2018 Kaynak: Hürriyet Detaylı bilgi

METİN FEYZİOĞLU: ŞEKER FABRİKALARI BİZE EMANETTİR

TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, 'Şeker Fabrikalarının Kapanması ile Doğacak Emek Sorunları' konulu toplantıda çarpıcı açıklamalar yaptı.

14.04.2018 Kaynak: Sözcü Detaylı bilgi
1 2 3 4 5  ... 
Son Tweetler
Facebook
Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla ve asla yorulmazlar.
Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini yitirmeye mahkumdurlar.