Metin Feyzioğlu
Haber Arşivi

'TBB'NİN BİR TEK İDEOLOJİSİ VAR HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜ'

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, "Sloganlar, ideolojiler bizim işimiz değil. TBB'nin bir tek ideolojisi, tuttuğu bir tek taraf var hukuk ve hukukun üstünlüğü. Kilitlendiğimiz 82 milyon vatandaşımıza hizmet etmek. TBB'nin asli görevi hem vatandaşlarına, hem de mensuplarına en iyiyi sunabilmek." dedi.

13.09.2019 Kaynak: Tünaydın Detaylı bilgi

TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ BAŞKANI BİZİM TV RÖPORTAJI

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Bizim TV'de Lale Özan Arslan'ın sorularını yanıtladı.

20.08.2019 Kaynak: Bizim TV Detaylı bilgi

'PKK DEVLETİNE İZİN VERECEKLERDİ'

TÜRKİYE Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, 15 Temmuzun, bir darbe girişiminin ötesinde olduğunu belirterek, "Darbe başarılı olsaydı, darbeciler, güney sınırımızda kurulmak istenen PKK devletine izin verecekti. Darbe başarılı olmasaydı, ancak yirmi dört saat içinde düzen sağlanamasaydı, bu kez de iç savaş çıkarılacaktı" dedi.

17.07.2019 Kaynak: Aydınlık Detaylı bilgi

'YARGIMIZI GÜVENİLİR HUKUKU ÜSTÜN KILMALIYIZ'

TÜRKİYE Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, "82 milyon vatandaşımızı kucaklamanın ve sahiplenmenin yolu, yargımızı güvenilir kılmaktır. Türkiye'de herkesin üzerinde uzlaşması, anlaşması gereken husus 'hukukun üstünlüğü'dür" dedi.

15.05.2019 Kaynak: Aydınlık Detaylı bilgi

TBB;YSK KARARI KÜRESEL GÜÇLERİ SEVİNDİRDİ

Türkiye Barolar Birliği Başkanlığından yapılan açıklama ile YSK'nın hukuk mantığını zorlayan kararının, sadece ve sadece Türkiye üzerine nice senaryolar yazan ve oynayan küresel güçler ile onların tetikçilerini sevindirdiğine, Türkiye demokrasisinin aldığı ağır yaranın, ülkemizi karıştırmak, bölmek, sınırlarımız ötesindeki menfaatlerimizi koruyamaz hale getirmek isteyenlerin elini güçlendirdiğine değinilerek, "Milletimiz emperyal güçlerin ve onların Türkiye içindeki tetikçilerinin pek sevindiği

09.05.2019 Kaynak: Burdur Detaylı bilgi

BAROLAR BİRLİĞİ'NDEN İSTANBUL'DA SEÇİMİN İPTALİ KARARIYLA İLGİLİ 5 KRİTİK TESPİT

TBB Başkanı Feyzioğlu, YSK'ya "Ne oldu da yerleşik kararlar uygulanmadı? Hata niye seçmene yüklendi? Neden sadece büyükşehir seçimi iptal oldu?" diye sordu

08.05.2019 Kaynak: Sözcü Detaylı bilgi

SEÇMEN YSK'NIN SEÇİME MÜDAHALE ETTİĞİ İNANCINDA

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, "Seçmen, haklı olarak seçim sonucuna, seçimin iptaline gerekçe gösterilen sandık kurulu başkanlarının değil seçim güvenliğini sağlamakla görevli olan YSK'nın seçime müdahale ettiği inancındadır. Bu inanç maalesef Türkiye'nin demokrasisi ve geleceği açısından son derece tehlikelidir" dedi

08.05.2019 Kaynak: Sonsöz Detaylı bilgi

YSK KENDİ HATASINI SEÇMENE YÜKLEDİ

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Yüksek Seçim Kurulu'nun kararına tepki göstererek 4 soru yöneltti.

08.05.2019 Kaynak: Korkusuz Detaylı bilgi

TBB'DEN PARTİ VE VATANDAŞLARA ÇAĞRI

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu, "Seçim İstanbul'da tekrarlanacak ama tüm ülke sathında yaşanacaktır. Bu sebeple tüm siyasi partilerin ve vatandaşlarımızın hiçbir gerginliğe yer vermeden bu zor süreci yürütmesini bekliyoruz" dedi.

08.05.2019 Kaynak: Kıbrıs Yeni Bakış Detaylı bilgi

TBB: YSK TAKVİMİNE NİYE UYMADI?

YÜKSEK Seçim Kurulu'nun (YSK) istanbul için iptal kararının ardından Türkiye Barolar Birliği (TTB) Başkanı Metin Feyzi oğlu, "YSK, usulsüz belirlendiğini iddia ettiği başkan ve üyelerin, büyükşehir belediye başkanı seçiminde hangi yöntemle seçimin sonuçlarma etki ettiklerini delilleriyle açıklamak zorundadır" dedi.

08.05.2019 Kaynak: Hürriyet Detaylı bilgi
1 2 3 4 5  ... 
Son Tweetler
Facebook
Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla ve asla yorulmazlar.
Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini yitirmeye mahkumdurlar.