Metin Feyzioğlu
Haber Arşivi

FEYZİOĞLU: TÜRKİYE KABİLE DEVLETİ DEĞİLDİR

Didim'de yapılan Baro Başkanları toplantısı öncesinde konuşan TBB Başkanı Av. Metin Feyzioğlu, ABD ile yaşanan krize ilişkin açıklama yaptı.

13.08.2018 Kaynak: Aydın Manşet Detaylı bilgi

BARO BAŞKANLARI DİDİM DE TOPLANDI

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Metin Feyzioğlu ekonomik sorunların yargısal reformlarla çözülebileceğini belirterek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a görüşme çağrısında bulundu.

13.08.2018 Kaynak: Ses Detaylı bilgi

DİKENİ BATTIĞI YERDEN ÇIKARALIM

Ege ve Marmara Genişletilmiş Bölge Baro Başkanları toplantısı Didim'de gerçekleştirildi. Toplantıya katılan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Av. Metin Feyzioğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a çağrıda bulunarak, "Dikeni battığı yerden çıkaralım" dedi.

13.08.2018 Kaynak: Aydın Denge Detaylı bilgi

FEYZİOĞLU:SİYASET YAPAN HAKİM İSTEMİYORUZ

TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, TBB'nin kuruluşunun 49'uncu yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

13.08.2018 Kaynak: Yurt Detaylı bilgi

YAPISAL REFORM ŞART

Aydın Barosu'nun ev sahipliğinde Ege ve Marmara bölge baroları bir araya geldi. Toplantıda konuşan Türkiye Barolar Birliği Başkanı (TBB) Metin Feyzioğlu, "Türkiye'nin üretim ekonomisinden geçmesi için öncelikle yapısal reformdan geçmesi gerekiyor dedi.

12.08.2018 Kaynak: Milli Gazete Detaylı bilgi

Türkiye Barolar Birliği, suç duyurusunda bulundu

Türkiye Barolar Birliği, geçtiğimiz hafta avukatlara gönderilen cep telefonu mesajını yargıya taşıdı. 1136 sayılı Avukatlık Kanununa aykırı şekilde avukatlara iş ortaklığı teklif eden ve aracılık faaliyetinde bulunan şahıs hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

10.08.2018 Kaynak: Önder Detaylı bilgi

Avukatların sorunları her geçen yıl daha da artıyor

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Metin Feyzioğlu, TBB'nin kuruluşunun 49. Yıldönümünde mesaj yayınlayarak; "49 yıldır hukukun üstünlüğü, adil yargılanma hakkı ve savunma hakkı için mücadele ediyoruz. Avukatların ve savunmanın hukuk devleti ve demokrasi için vazgeçilmez olduğunu anlatıyor; nerede ne sıkıntı varsa halkın, vatandaşın yanında yer alıyoruz. Ancak meslektaşlarımızın sorunları her geçen yıl daha da artıyor. Yargının bağımsızlığına, tarafsızlığına ve güvenilirliğine ilişkin toplumdak

10.08.2018 Kaynak: Burdur Detaylı bilgi

SİYASET YAPAN HAKİM İSTEMİYORUZ

TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, TBB'nin kuruluşunun 49. yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Feyzioğlu, "Kürsüden siyaset yapan hâkim de istemiyoruz, siyasetin telkin ve tavsiyesine açık hâkim de istemiyoruz. Avukatlarımıza, hâkimlerimize, savcılarımıza güveniyoruz. Ancak kişisel güvence yetmiyor, sisteme güvenmek istiyoruz" dedi.

10.08.2018 Kaynak: Zafer Detaylı bilgi

'Siyasi müdahale olmasaydı Trump bunu diyemezdi'

TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, ABD Başkanı Donald Trump'ın Brunson hakkındaki sözleriyle ilgili olarak, "Eğer Türkiye'de hakim ve savcıların atanması, tayini, terfisi, siyasetin müdahalesine kapalı olsaydı Trump, 'Bu rahibi salacaksın' diyemezdi" ifadelerini kullandı.

10.08.2018 Kaynak: Aydınlık Detaylı bilgi

TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ'NDEN SUÇ DUYURUSU

Türkiye Barolar Birliği, geçtiğimiz hafta avukatlara gönderilen cep telefonu mesajını yargıya taşıdı. 1136 sayılı Avukatlık Kanununa aykırı şekilde avukat lara iş ortaklığı teklif eden ve aracılık faaliyetinde bulunan şahıs hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

09.08.2018 Kaynak: Burdur Detaylı bilgi
1 2 3 4 5  ... 
Son Tweetler
Facebook
Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla ve asla yorulmazlar.
Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini yitirmeye mahkumdurlar.