Metin Feyzioğlu
Haber Arşivi

FETÖ BALKANLARDA İÇ SAVAŞ ÇIKARIR

TÜRKİYE Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, 6 FETÖ yöneticisinin iadesine karşı çıkan Kosova Başbakanı Harandinaj ile randevusunu iptal etti

02.04.2018 Kaynak: Sözcü Detaylı bilgi

KÖPRÜ OLMAYA ÇALIŞIYORUZ

TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioglu, Kosova Barolar Birliği Başkanı Osman Havolli'nin davetlisi olarak gittiği Kosova'da geçen yılın Ekim ayında göreve gelen Mamuşa Belediye Başkanı Abdülhadi Krasniç'i ziyaret etti.

02.04.2018 Kaynak: Gazete Damga Detaylı bilgi

FEYZİOĞLU KOSOVA ZİYARETİNİ TAMAMLADI

TÜRKİYE Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Kosova Barolar Birliği Başkanı Osman Havolli'nin davetlisi olarak gittiği Kosova'da, son olarak 2017 yılının Ekim ayında görev gelen Mamuşa Belediye Başkanı Abdülhadi Krasniç'i ziyaret etti.

02.04.2018 Kaynak: Anadolu Detaylı bilgi

KOSOVA'DA FETÖ TEHLİKESİNİ ANLATTI

TÜRKİYE Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Kosova Barolar Birliği (TBB) Başkanı Osman Havolli ile gerçekleştirdiği ortak basın toplantısında, FETÖ'nün tarihte bilinen en tehlikeli terör örgütlerinden birisi olduğunu söyledi.

01.04.2018 Kaynak: Aydınlık Detaylı bilgi

UŞAK'TA OTOPARK EYLEMİ YAPAN AVUKATLARIN YARGILANMASINA BAŞLANDI

Uşak'ta Adliye otoparkının yetersizliğini protesto etmek için yaptıkları demokratik eylem nedeniyle yargılanan Uşak Barosu Başkanı Av. Gürcan Sağcan ve 31 avukatın davası görülmeye başlandı.

31.03.2018 Kaynak: Yeni Vizyon Detaylı bilgi

UŞAK'TA OTOPARK EYLEMİNDE DAVA AÇILAN 32 AVUKATA BERAAT KARARI

Bomboş otoparka resmi araçların alınması için korno çalarak protesto eyleminde bulunan Uşak Baro Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri de dahil olmak üzere haklarında 10 ar yıl hapis istemiyle dava açılan 32 avukat beraat etti.

31.03.2018 Kaynak: Yeni Adana Detaylı bilgi

Mesleki dayanışmanın temelleri atılıyor

TÜRKİYE Barolar Birliği tarafından düzenlenen, "Eğitim Kampı" programının ikincisi Ankara'da gerçekleştirildi.

31.03.2018 Kaynak: Anadolu Detaylı bilgi

OTOPARK KRİZİNDE 32 AVUKATA TAM DESTEK

UŞAK'ta adliye otoparkının yetersizliğini protesto etmek için yaptıkları demokratik eylem nedeniyle yargılanan Uşak Barosu Başkanı Av. Gürcan Sağcan ve 31 avukatın davası dün görülmeye başlandı.

30.03.2018 Kaynak: Sözcü Detaylı bilgi

32 AVUKAT HAKKINDA 10 YIL HAPİS TALEBİ

Uşak Adliyesi otoparkının yetersizliğini gerekçe göstererek 14 Haziran 20016'da protesto eylemi yapan 32 avukatın 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davanın görülmesine başlandı.

30.03.2018 Kaynak: Milliyet Detaylı bilgi

Metin Feyzioğlu: Rezil oluyoruz

UŞAK Başsavcısını protesto eden Uşak Baro Başkanı Av. Gürcan Sağcan ve 31 avukatın yargılandığı dava, dün Uşak 2. Asliye Ceza Mahkemesinde görüldü.

30.03.2018 Kaynak: Aydınlık Detaylı bilgi
1 2 3 4 5  ... 
Son Tweetler
Facebook
Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla ve asla yorulmazlar.
Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini yitirmeye mahkumdurlar.