Metin Feyzioğlu
Basından

TÜM BAROLAR ÇOKLU BARO SİSTEMİNE KARŞI

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Türkiye'de tüm baroların, kamuoyunda tartışılan "çoklu baro" sistemine karşı olduğunu bildirdi.

5.16.2020Kaynak: MilliyetDetaylı bilgi

'TÜRKİYE'DE TÜM BAROLAR ÇOKLU BARO SİSTEMİNE KARŞIDIR'

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Türkiye'de istisnasız tüm baroların, kamuoyunda tartışılan "çoklu baro" sistemine karşı olduğunu belirterek, Avukatlık Kanunu'nda yapılması planlanan değişiklikle ilgili süreci yakından takip ettiklerini açıkladı.

5.15.2020Kaynak: Yeni BirlikDetaylı bilgi

TÜM BAROLAR 'ÇOKLU SİSTEME' KARŞI

TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Türkiye'de istisnasız tüm baroların, kamuoyunda tartışılan "çoklu baro" sistemine karşı olduğunu belirterek, Avukatlık Kanunu'nda yapılması planlanan değişiklikle ilgili süreci yakından takip ettiklerini bildirdi.

5.15.2020Kaynak: AydınlıkDetaylı bilgi

FEYZİOĞLU'NDAN 'AVUKATLIK KANUNU TASLAĞI' AÇIKLAMASI

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkam Metin Feyzioğlu, "İstisnasız her baromuzun çoklu baro sistemine ve baroya kayıt zorunluluğunun kaldırılmasına karşı olduğu yönündedir" dedi.

5.13.2020Kaynak: Önce VatanDetaylı bilgi

TBB BAŞKANI FEYZİOĞLU: BAROLARIN GÖRÜŞÜNDEN YARARLANACAĞIZ

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, AKP'nin baroların yapısında değişiklik yapma hazırlığına tepki gösteren baroların ortak açıklamasıyla ilgili, "Tüm bu görüşlerden TBB olarak azami oranda istifade edeceğimiz kuşkusuzdur" dedi.

5.12.2020Kaynak: CumhuriyetDetaylı bilgi

'KABUL EDİLEMEZ KIRMIZI ÇİZGİDİR'

Metin Feyzioğlu,"Çoklu baro, alternatif baro, barolara kayıt zorunluluğunun kaldırılması, bunlar hiç kimse için kabul edilemez, kırmızı çizgidir. Öğrendiğimiz üzere, yazımı taslak olarak bitirilmiş metinde bu yoktur. Bir ilde isteyenin istediği kadar baro kurması, barolara kayıt zorunluluğunun kalkması gibi bir düzenleme Anayasa'nın açık hükümlerine ve ruhuna aykırıdır" dedi.

5.11.2020Kaynak: Yeni KonyaDetaylı bilgi

AMAÇ BAROLARI ZAYIFLATMAK DEĞİL

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, "Eğer barolarda bir antidemokratik temsil sistemi olduğu düşünülüyorsa bu çözülür ama çoklu baro ayrı bir şeydir. Ne TBB'nin ne de Türkiye'deki bir tek baronun bunu kabul etmesi, istemesi mümkündür" dedi.

5.9.2020Kaynak: Yeni BirlikDetaylı bilgi

'ALTERNATİF BARO TASLAKTA YOK'

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, TBB ve baro seçimleriyle ilgili düzenlemeye ilişkin olarak "Alternatif baro, baroya kayıt zorunluluğunun kaldırılması kırmızı çizgidir" dedi.

5.9.2020Kaynak: MilliyetDetaylı bilgi

FEYZİOĞLU: DURUŞMALARI İNTERNETTE YAPALIM

TÜRKİYE Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Türkiye'nin koronavirüs salgınına karşı çok etkili bir mücadele verdiğini belirtti.

5.7.2020Kaynak: AydınlıkDetaylı bilgi

BAROLAR İÇİN YENİ SEÇİM SİSTEMİ GÜNDEMDE YOK

TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, sosyal medyada paylaşılan "Avukatlık Kanun Taslağı"nın gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

5.5.2020Kaynak: HürriyetDetaylı bilgi
Son Tweetler
Facebook
Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla ve asla yorulmazlar.
Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini yitirmeye mahkumdurlar.