Metin Feyzioğlu
Basından

TBB İLE GAZİ ÜNİVERSİTESİ VAKFI ARASINDA EĞİTİM İŞBİRLİĞİ

Türkiye genelindeki avukatlar ile Türkiye Barolar Birliği ve baro personeli çocuklarının, Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okullarında indirimli olarak eğitim görmesine fırsat tanıyan protokol, Türkiye Barolar Birliği'nin ev sahipliğinde imzalandı.

9.11.2021Kaynak: AnadoluDetaylı bilgi

FEYZİOĞLU, IĞDIR BAROSU'NU ZİYARET EDEREK ADLİ YIL AÇILIŞINA KATILDI

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Iğdır Barosu'nu ziyaret ederek Baro Başkanı Av. Serkan Alakan ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

9.8.2021Kaynak: Iğdır GazetesiDetaylı bilgi

FEYZİOĞLU'NDAN YENİ ANAYASA AÇIKLAMASI

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, yeni anayasa tartışmalarına ilişkin, "Biz yapıcı şekilde, hiç kuşkusuz devletimizle çalışacağız, vatandaşımız için çalışacağız." dedi.

9.7.2021Kaynak: Bursa KentDetaylı bilgi

"ARTAN SAYI NEDENİYLE AVUKATLAR ÇOK ZOR DURUMDA"

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, avukatın insan hakkının olduğunu ve CMK, adli yardımlarla göreve koşan avukatların emeğinin karşılığını alabilmesi gerektiğini belirtti.

9.7.2021Kaynak: Ağrı MemleketDetaylı bilgi

FEYZİOĞLU: AVUKATLARIN YÜZDE 60'I ASGARİ ÜCRET KAZANMIYOR

Ağrı'da avukatlarla bir araya gelerek sorunlarını dinleyen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Türkiye'de avukatların yüzde 60'ının yıllık ortalama asgari ücret kazanmadığını belirtti.

9.7.2021Kaynak: Iğdır GazetesiDetaylı bilgi

'EŞİTLİK LAFLA OLMUYOR'

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Iğdır'da bürosunda eski bir müvekkilinin saldırısına uğrayan avukata geçmiş olsun mesajı gönderip, "Eşitlik lafla olmuyor. Bir hakimin makamında darp edilmesi ne ise, bir avukatın bürosunda darp edilmesi de olur. Yargının aynı muameleyi yapması gerekir. Adli süreci takip edeceğiz" açıklamasını yaptı.

9.7.2021Kaynak: AydınlıkDetaylı bilgi

KIBRIS TÜRKÜ'NÜ AZINLIK YAPAMAYACAKSINIZ!

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, TBB'yi ziyaret ederek Feyzioğlu ile görüştü.

9.5.2021Kaynak: Yeni AkitDetaylı bilgi

BAYRAĞI ZİRVEYE TAŞIMALI

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioglu, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın büyük devlet insanı ve Türk milliyetçisi merhum Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın bayrağını devraldığını, bu bayrağı yeni zirvelere taşıma sorumluluğunu üstlendiğini söyledi.

9.5.2021Kaynak: DiyalogDetaylı bilgi

'TÜRKİYE BÜYÜK VE GÜÇLÜ BİR DEVLET'

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs'la ilgili stratejik yol haritası çizilmesine ilişkin çalışma çerçevesinde Ankara'da Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanlığında düzenlenen toplantıya katıldı.

9.5.2021Kaynak: İstanbulDetaylı bilgi

CUMHURBAŞKANI TATAR, TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nu ziyaret etti.

9.5.2021Kaynak: Kıbrıs GazetesiDetaylı bilgi
Son Tweetler
Facebook
Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla ve asla yorulmazlar.
Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini yitirmeye mahkumdurlar.