Metin Feyzioğlu
Basından

TECAVÜZCÜLERİ SALMAYIN

Türkiye Barolar Birliği ve 78 barodan TBMM'ye infaz paketi çağrısı: Tecavüzcüleri salmayın

3.27.2020Kaynak: CumhuriyetDetaylı bilgi

SGK PRİM VE KREDİ BORÇLARI ERTELENMELİ ... TEMİNATSIZ KREDİ VERİLMEDİ... BEKLEYEN CMK ÜCRETLERİ ÖDENMELİ...

TBB Başkanı Feyzioğlu, koronavirüs salgınından etkilenen avukatlar için Adalet Bakanlığından isteklerde bulundu.

3.26.2020Kaynak: Kırşehir ÇiğdemDetaylı bilgi

FEYZİOĞLU, AVUKATLARIN TALEPLERİNİ SIRALADI

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioglu, koronavirüs salgınından etkilenenler arasında avukatların üst sıralarda olduğunu belirterek, meslektaşlarının taleplerini sıraladı.

3.25.2020Kaynak: Demokrat KocaeliDetaylı bilgi

AVUKATLAR İÇİN DESTEK TALEBİ

TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından etkilenen avukatlar için Adalet Bakanlığından SGK prim ve kredi borçlarının ertelenmesi, teminatsız kredi verilmesi, beraat vekalet ücretlerinin ödenmesi ve bekleyen CMK ücretlerinin ödenmesi talebinde bulundu.

3.24.2020Kaynak: Yeni BirlikDetaylı bilgi

AVUKATLAR İÇİN DESTEK TALEBİ

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Adalet Bakanlığı'ndan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından etkilenen avukatlar için destek istedi.

3.24.2020Kaynak: MilliyetDetaylı bilgi

TBB BAŞKANI METİN FEYZİOĞLU, ADALET BAKANLIĞI'NDAN İSTEKLERDE BULUNDU

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu koronavirüs salgınından etkilenen avukatlar için Adalet Bakanlığı'ndan isteklerde bulundu.

3.24.2020Kaynak: Kayseri Yeni HaberDetaylı bilgi

TBB BAŞKANI FEYZİOĞLU; SGK PRİM VE KREDİ BORÇLARI ERTELENMELİ TEMİNATSIZ KREDİ VERİLMELİ

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, koronavirüs salgınından etkilenen sektörler arasında avukatların üst sıralarda olduğunu belirterek, SGK prim ve kredi borçlarının ertelenmesi, teminatsız kredi verilmesi, beraat vekalet ücretlerinin ödenmesi ve ayrıca bekleyen CMK ücretlerinin ödenmesi gibi isteklerle Adalet Bakanlığına başvurdu.

3.24.2020Kaynak: BurdurDetaylı bilgi

TBB BAŞKANI FEYZİOĞLU, ADALET BAKANLIĞINDAN, YASAL SÜRELER VE İCRA TAKİPLERİNİN DURDURULMASI İÇİN İVEDİLİKLE GİRİŞİMDE BULUNULMASINI İSTEDİ

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Adalet Bakanlığı'na resmi bir yazı yazarak, vatandaşların ve avukatların mağduriyet yaşamaması, hak kayıplarının önlenmesi için koronavirüs tehlikesi sona erene kadar adli ve idari yargıdaki tüm yasal süreler ile icra takiplerinin durdurulması yönünde gerekli girişimlerin ivedilikle gerçekleştirilmesini istedi.

3.23.2020Kaynak: SiirtDetaylı bilgi

TBB BAŞKANI FEYZİOĞLU: CEZAEVLERİNE VİRÜS BULAŞIRSA ÇOK BÜYÜK SIKINTI DOĞAR

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, koronavirüsün zorunlu ve acil kılması nedeniyle parlamentoya ve milletvekillerine seslenerek, "Bir defaya mahsus ceza ve infaz indirimi yapalım. Çünkü bugün cezaevleri kapasitesinin 4, 5 katı. İçeriye virüs bulaşırsa çok büyük sıkıntı doğar. Cezaevlerindeki sayıyı makul düzeye indirelim. Aynı zamanda kalıcı bir infaz reformu yaparak, hem cezaevlerindeki anormal birikimi önleyelim hem de cezasızlık algısını yıkalım" dedi.

3.21.2020Kaynak: BurdurDetaylı bilgi

FEYZİOĞLU : YASAL SÜRELER VE İCRA TAKİPLERİ DURDURULSUN

TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, Adalet Bakanlığı'ndan, yasal süreler ve icra takiplerinin durdurulması için ivedilikle girişimde bulunulmasını istedi.

3.21.2020Kaynak: AydınlıkDetaylı bilgi
Son Tweetler
Facebook
Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla ve asla yorulmazlar.
Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini yitirmeye mahkumdurlar.