Metin Feyzioğlu
Basından

TBB'DEN AVRUPA'YA "ERMENİSTAN KINANMALI" BAŞVURUSU

Türkiye Barolar Birliği, Ermenistan Başbakanı’nın aralarında bulunduğu yetkililerin Uluslararası Ceza Mahkemesi statüsünde ifadesini bulan saldırı, savaş suçu ve insanlığa karşı suç işlediği savunulan ve ayrıca Ermenistan’ın kınanması istenen uluslararası bir başvuruda bulundu.

10.23.2020Kaynak: KaratekinDetaylı bilgi

METİN FEYZİOĞLU: "RUMLAR, KIBRIS TÜRKÜNÜN İZOLASYONDAN BIKIP BİRLEŞMEYE 'EVET' DEMESİNİ İSTİYOR"

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Rum tarafının emperyal güçleri arkasına alarak, KKTC’yi izole ettiğini belirtti; “Rumlar, Kıbrıs Türk halkının izolasyondan bıkıp, Rumların şartlarında birleşmeyi kabul etmesini istiyor” dedi.

10.22.2020Kaynak: Haber GüneşDetaylı bilgi

FEYZİOĞLU: GENEL KURUL ERTELEMESİ YAŞAM HAKKI MESELESİDİR

İçişleri Bakanlığı'nın koronavirüs tedbirleri kapsamında yayımladığı genelge ile sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları tarafından düzenlenecek etkinliklerin 1 Aralık 2020 tarihine kadar ertelenmesi, baro genel kurullarını da etkiledi.

10.4.2020Kaynak: AydınlıkDetaylı bilgi

TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ VE AZERBAYCAN CUMHURİYETİ AVUKATLAR BAROSU'NUN ORTAK AÇIKLAMASI

Türkiye Barolar Birliği (TBB) ve Azerbaycan Cumhuriyeti Avukatlar Barosu, Ermenistan'ın saldırılarına ilişkin hazırlayacağı raporlarla yaşananları dünyaya duyuracak.

10.1.2020Kaynak: SiirtDetaylı bilgi

TBB'DEN KINAMA

Türkiye Barolar Birliği, Ermenistan'ın Azerbaycan'daki masum sivillere yönelik vahşi saldırı ve katliamını şiddetle kınadığını açıkladı.

9.29.2020Kaynak: Yeni AdanaDetaylı bilgi

FEYZİOĞLU'NDAN 'ATATÜRK' DİYEMEYENLERE TEPKİ: ÜNİTER YAPIYLA PROBLEMLERİ VAR

Feyzioğlu, Atatürk'ten sadece 'Mustafa Kemal' ya da 'gazi' diye bahsedenlerin Kurtuluş Savaşı'ndaki önderliği kabul ettiğini ancak Cumhuriyetin kuruluş temellerini benimsemediğini söyledi.

9.19.2020Kaynak: AydınlıkDetaylı bilgi

AVUKATLIK HİZMETLERİNDE KDV YÜZDE 8'E DÜŞÜRÜLDÜ

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, "Belli avukatlık hizmetleri kalemlerinde KDV yüzde 18'den yüzde 8'e düşürüldü. Önerimiz, geri kalan hizmet kaleminde de KDV indiriminin gerçekleştirilmesidir" açıklamasında bulundu.

9.3.2020Kaynak: GüvenDetaylı bilgi

TBB BAŞKANI FEYZİOĞLU: GÜVENCE ARTIRILDI

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Adli Yıl Açılışı'nda konuştu.

9.2.2020Kaynak: SınırkentDetaylı bilgi

BAŞARAMAYACAKSINIZ

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu: "Yüz yıl önce Yunanistan eliyle milletimize acımasızca dayatılmak istenilen Sevr Antlaşması, bu defa 'Mavi Vatan'da yine Yunanistan eliyle hayata geçirilmek istenmektedir. Bugün hala Sevr'in hayalini kuranlara vereceğimiz cevap, başaramayacaksınız."

9.2.2020Kaynak: Yeni ŞafakDetaylı bilgi

'MÜDAHALE GİRİŞİMLERİ PARAMPARÇA OLACAK'

Feyzioğlu, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen 2020-2021 Adli Yıl Açılış Töreni'nde yaptığı konuşmada, yaşanan zorluklar karşısında milletçe ve devletçe dimdik durulduğunu belirtti.

9.2.2020Kaynak: Yeni BirlikDetaylı bilgi
Son Tweetler
Facebook
Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla ve asla yorulmazlar.
Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini yitirmeye mahkumdurlar.