Metin Feyzioğlu
Haber Arşivi

'HUKUKİ CAHİLLİK'

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, ABD Başkanı Joe Biden'ın sözde Ermeni soykırımı açıklamasını YeniBirlik'e değerlendirdi.

03.05.2021 Kaynak: Yeni Birlik Detaylı bilgi

FEYZİOĞLU'NDAN ABD BAŞKANI BIDEN'A SERT TEPKİ

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, ABD Başkanı Joe Biden'ın Ermeni olaylarıyla ilgili sözlerine karşı sert tepki gösterdi.

30.04.2021 Kaynak: Güven Detaylı bilgi

FEYZİOĞLU: BIDEN'IN SÖZLERİ YALANDAN İBARET

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, yaptığı açıklamada, ABD Başkanı Biden'ın 1. Dünya Savaşı'nda Ermenilere soykırım yapıldığına dair beyanının, kendi iç politikası sebebiyle söylenmiş bir yalandan ibaret olduğunu belirtti.

26.04.2021 Kaynak: Milat Detaylı bilgi

FEYZİOĞLU'NDAN BIDEN'A TEPKİ

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

26.04.2021 Kaynak: Yeni Konya Detaylı bilgi

'TÜRKİYE'YE ŞANTAJ KABUL EDİLEMEZ'

Türkiye Barolar Birliği, 'soykırım' iftirasına karşı hukuk ve tarihsel gerçeklik temelinde mücadele edilmesi gerektiğini açıkladı.

25.04.2021 Kaynak: Aydınlık Detaylı bilgi

KKTC CUMHURBAŞKANI ERSİN TATAR: MARAŞ'TA FEYZİOĞLU İLE BİRLİKTE BAŞARDIK

Cenevre görüşmeleri öncesi KKTC'nin yol haritasının belirlenmesine ışık tutacak olan Ankara'da gerçekleştirilen önemli bir toplantıya katılan KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, "Metin Feyzioğlu'na bir kez daha sesleniyorum. Çünkü Maraş açılımında değerli çalışmalar yaptık. Birlikte çalıştık. Birlikte algı yarattık. Birlikte başardık. O bakımdan inşallah bu toplantının da güzel bir amaca hizmet edeceği düşüncesi içindeyim" dedi.

14.04.2021 Kaynak: Siirt Detaylı bilgi

'YANLIŞ OLMUŞTUR'

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, bazı emekli amirallerin açıklamasını, "Bildiri hem olumsuz çağrışımlara sebebiyet verdiği hem Türkiye için son derece önemli olan Montrö Antlaşması'nın içeride sorgulandığı algısını yarattığı için yanlış olmuştur" şeklinde değerlendirdi.

06.04.2021 Kaynak: Yeni Birlik Detaylı bilgi

YARGIDA HEDEF İSTİHDAM VE EĞİTİMDE KALKINMA

TBB Başkanı Feyzioğlu, avukatlar için yapılan çalışmalara ilişkin bilgi verdi; stajyer avukatların koşulları iyileştirilecek, mezun sayısı düşürülecek, genç avukatlara iş imkanı sağlanacak, KDV düzenlemesine gidilecek.

05.04.2021 Kaynak: Aydınlık Detaylı bilgi

TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ, ULUSLARARASI PROJELERLE ŞİDDET MAĞDURUNUN YANINDA

Türkiye Barolar Birliği (TBB), ortağı olduğu uluslararası projelerle, başta kadınlar olmak üzere şiddet mağdurlarının adalete erişiminin önündeki engelleri kaldırmak için çalışıyor.

05.04.2021 Kaynak: Kırşehir Çiğdem Detaylı bilgi

TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ: "İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NDEN İMZANIN ÇEKİLMESİ HUKUKA AYKIRIDIR"

Türkiye Barolar Birliği, İstanbul Sözleşmesi'nden Türkiye'nin tek taraflı olarak çekilmesiyle ilgili bir basın açıklaması yaptı.

23.03.2021 Kaynak: Önder Detaylı bilgi
1 2 3 4 5  ... 
Son Tweetler
Facebook
Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla ve asla yorulmazlar.
Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini yitirmeye mahkumdurlar.