Metin Feyzioğlu
Haber Arşivi

TÜM BAROLAR ÇOKLU BARO SİSTEMİNE KARŞI

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Türkiye'de tüm baroların, kamuoyunda tartışılan "çoklu baro" sistemine karşı olduğunu bildirdi.

16.05.2020 Kaynak: Milliyet Detaylı bilgi

'TÜRKİYE'DE TÜM BAROLAR ÇOKLU BARO SİSTEMİNE KARŞIDIR'

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Türkiye'de istisnasız tüm baroların, kamuoyunda tartışılan "çoklu baro" sistemine karşı olduğunu belirterek, Avukatlık Kanunu'nda yapılması planlanan değişiklikle ilgili süreci yakından takip ettiklerini açıkladı.

15.05.2020 Kaynak: Yeni Birlik Detaylı bilgi

TÜM BAROLAR 'ÇOKLU SİSTEME' KARŞI

TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Türkiye'de istisnasız tüm baroların, kamuoyunda tartışılan "çoklu baro" sistemine karşı olduğunu belirterek, Avukatlık Kanunu'nda yapılması planlanan değişiklikle ilgili süreci yakından takip ettiklerini bildirdi.

15.05.2020 Kaynak: Aydınlık Detaylı bilgi

FEYZİOĞLU'NDAN 'AVUKATLIK KANUNU TASLAĞI' AÇIKLAMASI

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkam Metin Feyzioğlu, "İstisnasız her baromuzun çoklu baro sistemine ve baroya kayıt zorunluluğunun kaldırılmasına karşı olduğu yönündedir" dedi.

13.05.2020 Kaynak: Önce Vatan Detaylı bilgi

TBB BAŞKANI FEYZİOĞLU: BAROLARIN GÖRÜŞÜNDEN YARARLANACAĞIZ

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, AKP'nin baroların yapısında değişiklik yapma hazırlığına tepki gösteren baroların ortak açıklamasıyla ilgili, "Tüm bu görüşlerden TBB olarak azami oranda istifade edeceğimiz kuşkusuzdur" dedi.

12.05.2020 Kaynak: Cumhuriyet Detaylı bilgi

'KABUL EDİLEMEZ KIRMIZI ÇİZGİDİR'

Metin Feyzioğlu,"Çoklu baro, alternatif baro, barolara kayıt zorunluluğunun kaldırılması, bunlar hiç kimse için kabul edilemez, kırmızı çizgidir. Öğrendiğimiz üzere, yazımı taslak olarak bitirilmiş metinde bu yoktur. Bir ilde isteyenin istediği kadar baro kurması, barolara kayıt zorunluluğunun kalkması gibi bir düzenleme Anayasa'nın açık hükümlerine ve ruhuna aykırıdır" dedi.

11.05.2020 Kaynak: Yeni Konya Detaylı bilgi

AMAÇ BAROLARI ZAYIFLATMAK DEĞİL

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, "Eğer barolarda bir antidemokratik temsil sistemi olduğu düşünülüyorsa bu çözülür ama çoklu baro ayrı bir şeydir. Ne TBB'nin ne de Türkiye'deki bir tek baronun bunu kabul etmesi, istemesi mümkündür" dedi.

09.05.2020 Kaynak: Yeni Birlik Detaylı bilgi

'ALTERNATİF BARO TASLAKTA YOK'

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, TBB ve baro seçimleriyle ilgili düzenlemeye ilişkin olarak "Alternatif baro, baroya kayıt zorunluluğunun kaldırılması kırmızı çizgidir" dedi.

09.05.2020 Kaynak: Milliyet Detaylı bilgi

FEYZİOĞLU: DURUŞMALARI İNTERNETTE YAPALIM

TÜRKİYE Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Türkiye'nin koronavirüs salgınına karşı çok etkili bir mücadele verdiğini belirtti.

07.05.2020 Kaynak: Aydınlık Detaylı bilgi

BAROLAR İÇİN YENİ SEÇİM SİSTEMİ GÜNDEMDE YOK

TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, sosyal medyada paylaşılan "Avukatlık Kanun Taslağı"nın gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

05.05.2020 Kaynak: Hürriyet Detaylı bilgi
1 2 3 4 5  ... 
Son Tweetler
Facebook
Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla ve asla yorulmazlar.
Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini yitirmeye mahkumdurlar.